Hakkımızda

 


Toydemir&Tümen Hukuk Bürosu en yüksek etik standartlara uymak ve birebir hizmet sunmak üzere 2001 yılında uluslararası hukuki yardım vermek üzere İstanbul’da kurulmuştur.

Hukuk Büromuz, saygın ve tecrübeli iki avukat, Mehmet Toydemir ve Fikret Tümen tarafından yönetilmektedir. Mehmet Toydemir ve Fikret Tümen geçmişteki şirket içi hukuk müşavirliği ve serbest avukatlık görevleri sebebiyle uzun yıllara dayanan çalışmaları sonucu edindikleri derin tecrübe dolayısıyla şirketler, ticaret ve bankacılık hukuku alanlarında hizmet vermektedirler. Hem Mehmet Toydemir hem de Fikret Tümen, Türk ve yabancı bankaların birleşmesi, Türk gaz şirketinin özelleştirilmesi, ikinci GSM operatörünün satışı, banka ve yabancı sermayeli şirket kuruluşlarında çalışmışlardır.

İstanbul Barosuna kayıtlı olan avukatlardan oluşan ekibimiz ve yardımcımız yakın bir yaklaşım ile müvekkillerine hizmet vermektedirler. Ekibimiz, hukuki problemleri, özellikle uluslararası sözleşmelerin müzakeresi, tamamlanması, bunların devlet kurumları ve yüksek mahkeme dahil mahkemelere sunulması ve tanınmalarının sağlanmasının üstesinden etkin bir şekilde gelme konusunda yeteneklidir. Misyonumuz karmaşık konulara yaratıcı yaklaşımlar sağlamak ve müvekkillerimizin hedeflerini yerine getirmelerine yönelik gelişmiş çözümler sunmaktır.

Büromuz, Ticaret Hukuku, Şirketler Hukuku, Şirket Birleşmeleri, Rekabet Hukuku, Fikir ve Sanat Eserleri Hukuku, İş Hukuku, Tahkim, Bankacılık Hukuku, Tüketici Hukuku ve uyuşmazlıklar konularında hizmet vermektedir.

Ayrıca yerli ve uluslararası iş ve finans sektörüne çok çeşitli hizmetler sunulmaktadır.

Amacımız müvekkillerimize uzun vadeli çözüm ortağı olmaktır. Dinamik bir büro olarak özel hizmet sunan Büromuz, müvekkillerine güvene dayalı olarak geniş kapsamlı hukuki yardım vermektedir.

Toydemir&Tümen Hukuk Bürosu, Türk-Fransız Ticaret Derneği üyesidir.